Gecertificeerd voor PCS neo
Als eerste in Nederland hebben onze collega’s Jos Kapteijns en Bernard Wagenaars de training voor het nieuwe Siemens DCS-systeem PCS neo gevolgd bij Siemens in Karlsruhe. Jos en Bernard zijn vanaf nu gecertificeerd hiervoor. Van harte gefeliciteerd heren!
SIMATIC PCS neo is het nieuwe webgebaseerde (HTML5) procesbesturingssysteem met object-georiënteerd datamanagement. Dit systeem word door Siemens voorlopig naast het vertrouwde SIMATIC PCS7 systeem gepositioneerd.


Demonstratie chemische fabriek met PCS neo
Op dit moment wordt bij Actemium onze ‘chemische fabriek’ in het Edulab in Veghel geschikt gemaakt voor SIMATIC PCS neo waarmee wij een unieke pilot plant beschikbaar hebben voor geïnteresseerden in dit nieuwe besturingssysteem.
Jos en Bernard ondersteunen nu onze klanten bij het bepalen wat SIMATIC PCS neo voor hen kan betekenen met een live demo in ons Edulab!

Meer weten of een demo?
Wil je meer weten over wat PCS neo voor je kan betekenen of wilt je een demo, wij denken er graag over mee! Stel daarom je vraag.
Wij vinden het van belang dat zorgvuldig wordt omgegaan met jouw persoonsgegevens. Daarom hebben wij in ons privacystatement voor je uiteengezet hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan en welke rechten je hebt. Via bovenstaande checkbox geef je akkoord op het verwerken van jouw persoonsgegevens.
De resultaten die we samen met onze klanten hebben bereikt
Zeeland Refinery heeft voor haar E&I-onderhoud een target contract met Actemium afgesloten. Doordat we elkaar goed kennen, pakken we het onderhoud op een slimme manier aan. Zo verlagen we de kosten voor Zeeland Refinery én besparen we hen tijd.
Danisco/DuPont heeft de risico’s op stof- én gasexplosies nu goed in kaart. Actemium maakte de nieuwe zonering en het EVD.
“De klus moet met grote zorgvuldigheid gebeuren en we hebben gemerkt dat Actemium hier de ervaring voor heeft.”