Het GMP facility monitoring systeem is een systeem voor het bewaken, alarmeren en rapporteren van al jouw GMP-kritische meetwaarden.
Op welke probleemstelling past dit
Je wilt als gebruiker veel meetpunten registreren en/of bewaken die over meerdere ruimtes of gebouwen verspreid zijn. Deze meetpunten kunnen een los instrument zijn of als instrument aan een PLC of SCADA-systeem zijn gekoppeld. Je kunt als farmaceutische producent denken aan het registreren van temperatuur in losse koelkasten, vriezers en broedstoven of druk en vochtigheid in clean rooms. Onze oplossing is het Facility Monitoring Systeem.
Wat is een Facility Monitoring Systeem
Het Facility Monitoring Systeem (FMS) is een centraal systeem voor gebruikers waarop kritische of belangrijke metingen zijn aangesloten en bewaakt worden op alarmgrenzen. De meetwaarden worden voor lange termijn registratie opgeslagen en kunnen gerapporteerd worden. Bij overschrijding van de ingestelde alarmgrenzen worden gebruikers gealarmeerd via beeldschermen, email of SMS.
Ideeën uitwisselen
Nieuwsgierig naar specifieke oplossingen binnen je productieomgeving?
Onze clientmanagers denken graag met je mee.
Welke technieken worden er gebruikt
- Een SCADA systeem per gebouw met meerdere remote I/O of PLC systemen voor het inlezen van meetsignalen.
- Centraal server systeem via Ethernet verbonden met SCADA systemen bestaande uit een Historian database.
- Optioneel: webserver en alarm meldsysteem.
Waar is het toegepast
- Aspen,
- Bilthoven Biologicals,
- DSM,
- IFF,
- MSD.
We zijn benieuwd naar je volgende stap en denken er graag over mee!
Stel je vraag via het formulier of neem contact op met een van onze experts
Hoge SKU-complexiteit? Ontdek hoe je changeovers omvormt van noodzakelijk kwaad tot concurrentievoordeel met meer flexibiliteit, voorspelbaarheid en leverbetrouwbaarheid.
Een succesvolle OPS-installatie begint niet op de kade, maar veel eerder. Op basis van praktijkervaring uit Nederland én het internationale VINCI-netwerk delen we de belangrijkste lessen die OPS-projecten voorspelbaarder, efficiënter en succesvoller maken.
Herplannen ligt zelden aan inkoop. Ontdek waarom falende data de echte oorzaak is van onrust in de supply chain van Personal Care & Cosmetics.