Workshop Optimaal Orderpicken – de next step na single order picking
Orderverzameling met minder fouten en meer resultaat. Dat kan, met passende automatiseringsoplossingen en intelligente software. Maar welke orderpickmethodes passen bij jouw processen? En welke technologieën sluiten daarbij aan? Kortom: Hoe kies je de juiste tools? En hoe zet je die slim in? Je leert ’t tijdens de workshop ‘Optimaal orderpicken – de next step na single order picking’.
Beter en sneller orderpicken
Op dinsdag 8 april 2025 ontdek je in de workshop ‘Optimaal orderpicken – de next step na single order picking’ welke orderpickmethoden er zijn – denk aan zonepicking, batchpicking, wavepicking, multi-orderpicking – en welke orderpicktechnologieën je daarbij het best helpen – bijvoorbeeld pick-to-cart of pick-to-light.
We ontdekken de kracht van de verschillende opties, bespreken do’s en don’ts, bestuderen projecten uit de praktijk, en onderzoeken waar jouw organisatie kan verbeteren.
Laat je inspireren door sprekers met verschillende achtergronden die hun waardevolle kijk op orderpicking en hun kennis en ervaring delen.
Onderwerpen
- Automatiseren en robotiseren: hoe ver kun/moet je gaan?
- Stapsgewijs en flexibel automatiseren op een hybride werkvloer met pick-to-cart
- Het resultaat: wat levert automatisering en optimalisatie jou op?
- Automatiseren in de praktijk: een projectcase


Programma
13.00 – 13.20
13.20 – 14.15
14.35 – 15.20
15.40 – 16.15
16.15 – 17.00
Welkom
Automatiseren en robotiseren: uitdagingen en oplossingsrichtingen door Robert van Ree (Servator Group)
Pragmatisch, stapsgewijs en flexibel automatiseren op een hybride werkvloer (inclusief pickkar-demo)
Automatiseren in de praktijk: een projectcase
Wrap-up, ruimte voor vragen en een gezellige borrel
Gastspreker
Robert van Ree is een ervaren logistiek expert en mede-eigenaar van Servator Group.Tijdens een deel van dit event neemt hij je mee in zijn verhaal. Robert is gespecialiseerd in het ontwikkelen van innovatieve oplossingen voor logistieke uitdagingen, waaronder automatisering en robotisering van magazijnprocessen door heel Europa. Met zijn jarenlange ervaring op gebied van zowel Marketing & Sales, voorraadoptimalisatie en magazijnontwerp helpt hij om strategie en logistiek beter op elkaar af te stemmen. Innovatie is hierbij een belangrijk speerpunt.

Praktische informatie
Evenement
Workshop: ‘Optimaal orderpicken – de next step na single order picking’
Voor wie?
Voor iedereen die z’n logistieke processen wil verbeteren door automatisering
Datum
Dinsdag 8 april 2025
Tijden
Ontvangst: 13:00
Start programma: 13:20
Verwachte eindtijd: 17:00




Aanmelden?
Wil je aan deze workshop deelnemen? Vul onderstaand formulier in.
Heb je een vraag? Ook die kun je hier stellen.
Anderen vinden dit ook interessant
Hier lees je de verhalen van onze klanten en de resultaten die we samen hebben bereikt. Hoe mooi is het als we elkaar helpen en van elkaar kunnen leren?
Heb je een van onze webinars over logistieke automatisering gemist? Geen probleem! Hier kun je al onze webinars (terug)kijken.
Onze logistieke automatiseringsoplossingen combineren de betrouwbaarheid van bewezen standaarden, met de flexibiliteit en schaalbaarheid van maatwerk.
Wil je ons (eerst) beter leren kennen?
Volg ons dan en blijf op de hoogte van onze evenementen en de ontwikkelingen in jouw én onze branche.