
In de procesindustrie zijn inspectie- en onderhoudswerkzaamheden belangrijk en vaak kostbaar. Actemium is dan ook continu op zoek naar (innovatieve) mogelijkheden om deze activiteiten voor klanten zo efficiënt mogelijk uit te voeren. Eén van de manieren die we hiervoor toepassen is het inspecteren met digitale formulieren in de webbased applicatie KIZEO.
“De tijd- en kwaliteitswinst is enorm”, vertelt Arnold Boonman. “Zowel voor ons, als voor onze klanten. Met de smart tool KIZEOForms voeren we de gegevens tijdens onze inspecties rechtstreeks in op het digitale formulier. De gegevens worden opgeslagen in de Cloud waardoor de informatie altijd en overal beschikbaar is.
Ook kunnen we eventuele gebreken meteen fotograferen en doorsturen naar de klant via de ingebouwde mailfunctionaliteit. Hij krijgt de rapportages met handtekening van de inspecteur direct in zijn mailbox en kan meteen actie ondernemen.
We zijn nog niet zo lang bezig met KIZEO, maar de app is niet meer weg te denken in onze dagelijkse werkzaamheden. Inmiddels zijn er al 100.000 ATEX inspecties uitgevoerd met KIZEOForms. En dat is een leuke mijlpaal!”

Meer informatie
Nieuwsgierig wat KIZEO voor jouw specifieke bedrijfsvoering kan betekenen? Neem voor meer informatie contact op met Arnold Boonman.
Het vlekkeloos functioneren van on-line analysers is cruciaal voor het goed en veilig laten verlopen van vele processen in de olie & gas, chemie en petrochemie. Periodiek preventief onderhoud en de tijdige vervanging van on-line analysers zijn dus onmisbaar. Jordy Walraven vertelt hoe we dat aanpakken.
Actemium neemt deel aan Maintenance NEXT! De grootste technologie- en onderhoudsexpo van de Benelux in Ahoy Rotterdam. Onze experts zijn van 18 t/m 20 april te vinden in hal 5 op stand 5.011 en vertellen u alles over analysertechniek, gasdetectie en onderhoud op het gebied van E&I.
Tijdens een onderhoudsstop in een plant moet er meestal veel gebeuren. Dit kan leiden tot spannende situaties of niet ingecalculeerd productieverlies. Dat hoeft niet, want productiebedrijven kunnen gebruikmaken van de inbedrijfstellingsteams van Actemium.